Halk Plajlarımız  

test

"Beş Yıldızlı" sloganı ile yola çıkarak siz değerli vatandaşlarımız için hizmete aldığımız Mavi Bayraklı Halk Plajlarımız Güzel ülkemizin farklı lokasyonlarında yeni halk plajları kazandırarak daha fazla vatandaşımıza hizmet vermeye çalışıyoruz.

Düşük fiyat politikası izlediğimiz alkol satışı bulunmayan lüks halk plajlarımızda her kesimden, her milletten misafirlerimizi ağırlamaya  huzurlu, güvenli bir dinlence ve eğlence günü sağlamaya amaçlıyoruz.


Hizmetlerimiz ?

Restoran

En uygun fiyatlar ile en kaliteli lezzetler

Şezlong & Şemsiye

Uygun ücretler ile gün boyu dinlence.

Otopark

Araçlarınız kameralı güvenlik sistemlerimizle güvende.

 Güvenlik

Siz keyfini çıkarın güvenliğinizi biz sağlarız.

Memnuniyet

Restoran 99%

Temizlik 99%

Güvenlik99%

Servis 99%

Fiyat Politikası 99%


Vizyonumuz: 

Halk Plajları sektöründe müşteri memnuniyeti ve hijyen kurallarına odaklı hizmet anlayışıyla Türkiye'nin farklı turistik lokasyonlarında açmış olduğumuz plajlarımızla vatandaşlarımız tarafından tercih edilen plajlar olmak. Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile misafirlerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak. 

Misyonumuz: 

Halk Plajları sektöründe vatandaşlarımızın beklentilerini; sunulan ürünlerin her zaman taze, leziz ve hijyen ilkelerine uygun, nitelikli ve güler yüzlü personellerimizin sunumuyla, sürekli ve aşarak karşılamaktır. 

Değerlerimiz: 

- Kaliteli ve uzman kadro, 

- Temiz, hijyenikve güvenilir bir üretim, 

- Daima en iyiyi üretme politikası ile en sağlıklı, en kaliteli ve en lezzetli ürünler, 

- Taptaze, sımsıcak ürünler, 

- Güler yüzlü, güvenli ve hızlı hizmet.